Փարիզում կայացավ TAGLaw միջազգային ամենամյա համաժողովը
Համաժողովի պանելային քննարկումներում մասնակիցների արծարծած թեմաներից էին՝ «Brexit-ի և Դոնալդ Թրամփի նախագահության ազդեցությունը միջազգային առևտրի և գլոբալիզացիայի վրա», «Միջազգային իրավական և հաշվապահական պարտավորություններ. հայացք վարորդի նստարանից», «Օֆշորային հարկային գոտիներ»։ Մասնագիտական սեսիաներում անդրադարձ եղավ աուդիտին և ապահովագրությանը, միջազգային արբիտրաժին և մեդիացիային, միացումներին և միաձուլումներին, (M&A) և այլ հարցերի։
TAGLaw միջազգային համաժողովում «Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերությունը ներկայացված էր ի դեմս տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանի և ավագ իրավաբան, փաստաբան Ռուստամ Բադասյանի։
Կոնցեռն-Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակն անդամակցում է TAGLaw անկախ իրավաբանական ընկերությունների համաշխարհային դաշինքին, որն ունի ավելի քան 145 անդամ և մատուցում է իրավաբանական ծառայությունների ամբողջական փաթեթ համաշխարհային մասշտաբով: TAGLaw®-ն ստեղծվել է 1998թ.-ին և, սեղմ ժամկետներում հասնելով համընդհանուր ճանաչման իր գործունեության ոլորտում, այսօր միավորում է 300 տարբեր գրասենյակների 9000 իրավաբանների 100 երկրներում:
TAGLaw-ի անդամներն ընտրվում են իրենց մասնագիտական կարողությունների, հաճախորդների սպասարկման որակի, իրավական հանրության շրջանում հեղինակության  և գոյություն ունեցող անդամների երաշխավորագրերի հիման վրա: Իրենց գիտելիքների ու փորձի բերումով TAGLaw-ի անդամներն առանձնանում են տեղական շուկաներում իրենց բարձր հեղինակությամբ:

This year TAGLaw Annual International Conference took place in Paris from May 2nd to May 5th.
Conference panel discussion topics by the attendees were the impact of “Brexit” and Donald Trump’s presidency on international trade and globalization, “International legal and accounting obligations”-a glance from a driver’s seat, “Offshore tax zones”. Vocational sessions referred to audit and insurance, international arbitration and mediation, mergers and acquisitions (M&A) and other issues.
“Concern-Dialog” company was represented in TAGLaw International Conference by Managind Partner Sedrak Asatryan and Senior Lawyer, Associate Roustam Badaasyan.
Concern Dialog law firm is a member of TAGLaw, a worldwide alliance of more than 145 independent law firms, providing a full range of legal services to clients all over the world. Founded in 1998, TAGLaw has quickly risen through the ranks and today, with more than 9,000 lawyers located in 300 offices in over 100 countries, is one of the world's largest legal alliances.
TAGLaw members are carefully selected for membership based on professional competence, commitment to customer service, reputation within the legal community, and recommendations from existing members. TAGLaw members are highly respected, value-driven law firms with local market knowledge and expertise.