«Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերության տնօրենը Փարիզում մասնակցել է Գրիգոր Զոհրապի մեծարման հանդիսությանը
Սույն թվականի մայիսի 3-ին «Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերության տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանը Փարիզի փաստաբանական դպրոցում մասնակցել է Գրիգոր Զոհրապի հուշատախտակի բացման արարողությանը։
Փարիզյան Իսի-լե-Մուլինո արվարձանում Ֆրանսիայի Փաստաբանների դպրոցի ընդունարանում տեղի է ունեցել Գրիգոր Զոհրապի մեծարման արարողություն, որի ընթացքում բացվել է գրողի հուշատախտակը։ Հուշատախտակը, որի վրա գրված է «Եղբայրական մեծարանք փաստաբան, պատգամավոր, գրող և իրավագիտության դասախոս Գրիգոր Զոհրապին և 1915-ի Ցեղասպանության ժամանակ սպանված բոլոր հայ փաստաբաններին» բացել են Փարիզի Փաստաբանների պալատի նախագահ Ֆրեդերիկ  Սիկառը և փոխնախագահ Դոմինիկ Աթթիասը։
Պարոն Ասատրյանը հանդիպումներ է ունեցել Հայ փաստաբանների և իրավաբանների ընկերության նախագահ Վիրժինի Դյուշենի, Հո-դը-Սենի Նահանգային խորհրդի նախագահ Պատրիկ Դեվեջյանի և Ֆրանսիայում ՀՀ արտակարգ և լիազոր դեսպան Վիգեն Չիտեչյանի հետ։

Concern Dialog Company Director took part in Grigor Zohrab tribute event in Paris.
On May 3, 2017, Sedrak Asatryan, Director of Concern Dialog Company attended Grigor Zohrap’s memorial board opening ceremony at the Paris Bar School.
The reception of the French Bar School in the Issy-les-Moulineaux suburb of Paris hosted a Grigor Zohrap tribute event at which the writer's memorial board was opened. The memorial board with a text reading "Brotherhood tribute to Lawyer, Member of Parliament, Writer and Law Lecturer Grigor Zohrab and all Armenian lawyers killed in the 1915 Genocide" was opened by Frederic Cicar, Chairperson of the Chamber of Advocates of Paris, and Dominique Attias, Vice-Chairperson of the Chamber of Advocates.
Sedrak Asatryan had a meeting with Virginie Duchen, Chairperson of the Armenian Advocate and Lawyer Company, Patric Devejyan, President of the Heo-de-Seine community council and Vigen Chitechyan, extraordinary and plenipotentiary ambassador of the Republic of Armenia in France.