Հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների վարկանիշավորման աղյուսակում Կոնցեռն Դիալոգը ներառվել է IFLR1000 2022-ի ամենաբարձր վարկանիշային խմբում
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը, որպես ֆինանսական և կորպորատիվ ոլորտներում գործունեություն ծավալող լավագույն իրավաբանական ընկերություններից մեկը Հայաստանում, այս տարի ևս ներառվել է IFLR1000 ուղեցույցի վարկանիշային ամենաբարձր խմբում (Tier 1)։
Առաջին անգամ ընկերությունը ֆինանսական և կորպորատիվ ոլորտի աշխարհի առաջատար իրավաբանական ընկերությունների համար նախատեսված IFLR1000 ուղեցույցում վարկանիշավորվել է 2018 թվականին և արդեն հինգերորդ տարին անընդմեջ պահպանում է իր տեղն առաջին խմբում։
IFLR1000-ը ֆինանսական և կորպորատիվ, անշարժ գույքի իրավունքի ոլորտի խոշորագույն ընկերությունների և իրավաբանների ուղեցույց է, որը իրավական ոլորտի ուսումնասիրություններ է իրականացնում սկսած 1990 թ.։ Այն միակ միջազգային ուղեցույցն է, որի վարկանիշավորումը իրականացվում է իրավաբանների և իրավաբանական ընկերությունների՝ ֆինանսական և կորպորատիվ, անշարժ գույքի գործարքների իրավաբանական ուղեկցման գնահատման հիման վրա։

Concern Dialog is ranked as a tier 1 law firm in the ranking of Armenian law firms according to IFLR1000 2022
As one of the leading law firms providing services in financial and corporate sectors this year again Concern Dialog law firm is included in the highest ranking group of IFLR1000 (Tier 1).
The Company was first ranked by IFLR1000 guide in 2018 and for the fifth year in a row it maintains its place in the first group.
IFLR1000 is a Guide for the largest firms and attorneys in the sector of financial and corporate, real estate law which has been studying the legal sector since 1990. This is the only international guideline the ranking whereof is carried out on the basis of the assessment of the legal counselling of financial and corporate, real estate transactions of the attorneys and law firms.