Chambers Europe 2024 ուղեցույցի համաձայն՝ Կոնցեռն Դիալոգը Հայաստանի իրավաբանական ընկերություններից միակն է, որ ստացել է ամենաբարձր (Band 1) վարկանիշը
Աշխարհի լավագույն իրավաբանական ընկերություններն ու իրավաբաններին վարկանիշավորող Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպությունը այս տարվա մարտի 14-ին հրապարակել է Chambers Europe Guide 2024-ը, որում Կոնցեռն Դիալոգը պահպանել է իր՝ միանձնյա առաջատարի վարկանիշը (Band 1) հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների ցանկում:
Ուղեցույցի համաձայն՝ Կոնցեռն Դիալոգի փաստաբանները ևս ամրապնդել են իրենց դիրքերը․ կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանն արդեն 9-րդ անգամ է վարկանիշավորվում՝ պահելով իր դիրքն առաջին խմբում, իսկ Կոնցեռն Դիալոգի ավագ գործընկեր, փաստաբան Նարինե Բեգլարյանը կայուն է մնացել 3-րդ խմբում (Band 3)։
Chambers & Partners-ը համաշխարհային լայն ճանաչում ունեցող կազմակերպություն է, որը հիմնադրվել է 1969թ-ին Անգլիայում։ 1990թ-ից կազմակերպությունն իրականացնում է լավագույն իրավաբանների և իրավաբանական ընկերությունների վարկանիշավորում աշխարհի ավելի քան 190 երկրում։ Գնահատումները կատարվում են ավելի քան 200 հետազոտողներից կազմված փորձագիտական խմբի՝ մասնագիտական մանրազնին ուսումնասիրությունների արդյունքում կայացված եզրակացության հիման վրա։

According to the Chambers Europe 2024 guide, Concern Dialog is the only law firm in Armenia that received the highest (Band 1) rating.
Chambers and Partners, a prestigious international organization that ranks the world's best law firms and lawyers, published the Chambers Europe Guide 2024 on March 14 of this year.
In this guide, Concern Dialog maintained its sole leader rating (Band 1) in the list of Armenian law firms. According to the guidelines, Concern Dialog lawyers have also strengthened their positions. Managing partner, attorney Aram Orbelyan has been ranked for the 9th time, retaining his position in the first group, while Concern Dialog's senior partner, attorney Narine Beglaryan, has remained in 3rd group (Band 3).
It is important to note that the rating is based on information provided by law firms, as well as studies conducted by independent experts of Chambers and Partners. These experts take into account all studies available in public sources, opinions, and observations of customers and market participants, along with a number of other criteria.