Նունե Հովսեփյան.Կոնցեռն Դիալոգի նոր տարբերանշանում խտացրել ենք 25 տարվա պատմությունը
Ավելի քան 25 տարվա պատմություն ունեցող Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը տարին մեկնարկել է թարմացված բրենդով՝ նոր տարբերանշանով ու գույներով՝ նպատակ ունենալով վիզուալ նոր տարրերով ու գունային լուծումներով ժամանակի պահանջներին համահունչ ներկայացնել ձեւավորած արժեքներն ու սկզբունքները:
Իրավաբանական ընկերությունում մարքեթինգի աշխատանքի առանձնահատկությունների եւ այդ ոլորտում գրասենյակի ապագա պլանների մասին Banks.am-ը զրուցել է Կոնցեռն Դիալոգի Մարքեթինգի եւ հաղորդակցությունների տնօրեն Նունե Հովսեփյանի հետ:
Նա իր մասնագիտական ուղին սկսել է որպես իրավական լրագրող՝ աշխատելով տարբեր լրատվամիջոցներում, ապա փորձ է ձեռք բերել հաղորդակցության ոլորտում՝ ավելի քան 6 տարի ղեկավարելով ՀՀ մարդու իրավունքների պաշտպանի աշխատակազմի հանրային կապերի բաժինը։
Նունե Հովսեփյանը շեշտում է՝ նախկին մասնագիտացումներն օգնում ու լրացնում են միմյանց Կոնցեռն Դիալոգի մարքեթինգային ու հաղորդակցության ոլորտի զարգացման, ինչպես նաեւ հաճախորդներին ռազմավարական հաղորդակցությունների վերաբերյալ խորհրդատվության տրամադրման գործում։ Աշխատավայրի ընտրությանը վերաբերվում է մեծ պատասխանատվությամբ՝ առաջնային համարելով պրոֆեսիոնալների հետ աշխատանքն ու ընկերության արժեքների հետ համակարծիք լինելը։

Nune Hovsepyan: We condensed the history of 25 years in the new logo of Concern Dialog
With a history of over 25 years, the Concern Dialog Law Firm launched the year with an updated brand - a new logo and colors, aiming to present, via new visual elements and color solutions, the values and principles developed in line with the requirements of the time.
Banks.am spoke with Nune Hovsepyan, Marketing and Communications Director of Concern Dialog, about the specifics of marketing activity in the Law Firm and the future plans in that area.
Nune Hovsepyan has started her professional career as a legal journalist, working in various media, and then gained more than 6 years of experience in communication, managing the public relations unit of the Office of Human Rights Defender (Ombudsman) of the Republic of Armenia.
Nune Hovsepyan emphasizes that previous specializations help and complement each other in the development of the marketing and communication of Concern Dialog, as well as in providing advice to clients on strategic communications. The choice of the workplace is regarded with immense responsibility, considering working with professionals and sharing the firm’s values as primary.