Թիմի կարողությունների ռազմավարական զարգացում ու մասնագիտական նոր կապեր․ Կոնցեռն Դիալոգի ավագ գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը մասնակցել է TAG Alliances-ի համաժողովին Պրահայում
Կոնցեռն Դիալոգի ավագ գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը մասնակցել է TAG Alliances-ի համաժողովին Պրահայում, որը նշանակալի միջոցառում է մասնագիտական համագործակցության խթանման համար:  TAG Alliances-ի միջազգային կոնֆերանսը մեկ հարկի տակ է հավաքում ամբողջ աշխարհում իրավաբանական և հաշվապահական  ծառայություններ մատուցող առաջատար ընկերություններին։
2009 թ․-ից Tag Alliances միջազգային ցանցին անդամակցելուց հետո, Կոնցեռն Դիալոգը գործընկերների միջոցով ապահովել է իր հաճախորդների կողմից իրավաբանական ծառայությունների ստացումը Ֆրանսիայում, Մեծ Բրիտանիայում, Իսպանիայում, ԱՄՆ-ի մի շարք նահանգերում և  բազմաթիվ այլ երկրներում։
Կոնցեռն Դիալոգը TAGLaw-ին անդամակցող առաջին և միակ ընկերությունն է տարածաշրջանում։ Կոնցեռն Դիալոգը TAGLaw -ին անդամակցում է 15 տարի։

Concern Dialog's senior partner Narine Beglaryan participated in the TAG Alliances Conference in Prague: Insights for Empowering Professionals
31/10/2024
Concern Dialog law firm partner Narine Beglaryan attended the TAG Alliances Conference in Prague, a significant event aimed at enhancing professional collaboration. The TAG Alliances international fall conference brought together the world's leading legal and accounting firms․
Since joining TAG Alliances in 2009, Concern Dialog has successfully extended its legal services across various countries, including France, UK, Spain, and the USA, thanks to partnerships within the network.
Concern Dialog is the first and the only TAGLaw member company in the region. Concern Dialog is the member company of TAGLaw 15 years.