Կոնցեռն Դիալոգը կրկին միանձնյա առաջատար է (Band 1) հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների վարկանիշավորման շարքում․ հրապարակվել է Chambers Global 2025-ը
14/02/2025
Փետրվարի 14-ին հրապարակվել է Chambers Global 2025-ի վարկանիշավորման աղյուսակը, ըստ որի՝ ընդհանուր բիզնես իրավունքի ոլորտում Կոնցեռն Դիալոգը պահպանել է ամենաբարձր՝ Band 1 վարկանիշը հայաստանյան իրավաբանական ընկերությունների շարքում։
Առանձին մասնագետների վարկանիշավորվումը նույնպես կատարվում է համաձայն նույն խիստ մասնագիտական հետազոտությունների․ հաշվի են առնվում նրանց իրավական գիտելիքները, փորձը, հաճախորդների հետ աշխատանքը և այլ օբյեկտիվ չափանիշներ։

Concern Dialog is once again the sole leader (Band 1) among Armenian law firms in the Chambers Global 2025 rankings
14/02/2025
On February 14, the Chambers Global 2025 rankings were released, according to which Concern Dialog has maintained the highest Band 1 ranking among Armenian law firms in the general business law sector.
Concerns Dialog is a leader also in the number of individual lawyer rankings. Featured in the main ranking list are Managing Partner Aram Orbelyan, Senior Partner Narine Beglaryan, and Partner Arthur Hovhannisyan.
The ranking of individual specialists is also conducted based on the same rigorous professional research, taking into consideration their legal knowledge, experience, work with clients, and other objective criteria.