Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Արթուր Հովհաննիսյանը դարձել է ընկերության ավագ գործընկեր
Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր, փաստաբան Արթուր Հովհաննիսյանը մասնագիտական նոր առաջխաղացում է ունեցել՝ դառնալով ընկերության ավագ գործընկեր:
Նա իր մասնագիտական գիտելիքներով ու փորձով մեծ ներդրում է ունեցել և ունի ընկերության զարգացման գործում:
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը շնորհակալություն է հայտնում ընկերության մյուս գործընկերներին և հաճախորդներին, որոնք բարձր են գնահատել Արթուր Հովհաննիսյանի աշխատանքը, քանի որ այդ գնահատականն ու վստահությունը մեծ դեր են ունեցել նրա մասնագիտական առաջխաղացման հարցում:
Արթուր Հովհաննիսյանն ընկերությունում ղեկավարում է ընդհանուր վարչական իրավունքի և վարչական դատավարության, հարկային իրավունքի, ինչպես նաև իրավական նախագծերի մշակման և խորհրդատվության (GR) ուղղությունները։ Նրա աշխատանքը ներառում է ինչպես խորհրդատությունն այդ ոլորտներում, այդպես էլ դատական ու վարչական մարմիններում ներկայացուցչությունը։ Ունի փաստաբանական գործունեության արտոնագիր 2013 թվականից։ Կոնցեռն Դիալոգի թիմին է միացել 2019 թվականին։
Մինչ այդ՝ 14 տարի, Արթուր Հովհաննիսյանը տարբեր պաշտոններ է զբաղեցրել Արդարադատության նախարարությունում, այդ թվում՝ եղել է ՀՀ արդարադատության նախարարի առաջին տեղակալ։

Concern Dialog law firm partner, attorney Artur Hovhannisyan has been promoted to the esteemed position of Senior Partner
Concern Dialog partner, attorney Artur Hovhannisyan, has achieved a new professional milestone by becoming a senior partner at the firm. He has made and continues to make a significant contribution to the development of the firm through his professional knowledge and experience.
Concern Dialog Law Firm extends its gratitude to the other partners and clients who have highly valued Artur Hovhannisyan’s work, as their trust and recognition played an important role in his professional advancement.
Artur Hovhannisyan leads general administrative law, administrative law litigation, tax law, and Governmental Relations (legislation drafting and concept development) practices of the firm. His work encompasses consulting in these areas, alongside representation in judicial and administrative bodies. He obtained his attorney's license in 2013. Joined Concern Dialog team in 2019.
Before joining firm, Artur Hovhannisyan dedicated 14 years to the Ministry of Justice, where he held several positions, including First Deputy Minister of Justice of the Republic of Armenia (RA). Additionally, he served as the First Deputy President of the RA Chamber of Advocates for 3 years.