Ներդրումային հնարավորություններից մինչև ԱԲ-ի կիրառությունն իրավաբանի աշխատանքում․ Կոնցեռն Դիալոգը մասնակցել է TAG Alliances-ի տարածաշրջանային հանդիպմանը Կիպրոսում
Կոնցեռն Դիալոգի բաժնետեր-գործընկերներ Արամ Օրբելյանը, Նարինե Բեգլարյանը, Արթուր Հովհաննիսյանը, Լիլիթ Կարապետյանը Կիպրոսում մասնակցել են TAG Alliances-ի հանդիպմանը, որը նշանակալի միջոցառում է մասնագիտական համագործակցության խթանման համար:  TAG Alliances-ի տարածաշրջանային կոնֆերանսը մեկ հարկի տակ է հավաքել իրավաբանական և հաշվապահական ծառայություններ մատուցող առաջատար ընկերություններին։
Քննարկմանը մանրամասն ներկայացվել է Կիպրոսի գործարար միջավայրը, ներդրումների և գործարարությամբ զբաղվելու խթանները, ներառյալ՝ կինոարտադրությանը («Olivewood») տրամադրվող հարկային և այլ արտոնությունները, մտավոր սեփականության կառավարման հնարավորությունները (IP Box), փոխադրումների կիրառման հետ կապված հարկային արտոնությունները և այլն:
Առանձին անդրադարձ է կատարվել արհեստական բանականության  կիրառությանը և առկա հնարավորություններին իրավաբանի աշխատանքում։
Հանդիպմանը ներկայացվել են նաև համաշխարհային և տարածաշրջանային զարգացումները և նոր հնարավորությունները, համագործակցության տարբերակները:
2009 թ․-ից Tag Alliances միջազգային ցանցին անդամակցելուց հետո, Կոնցեռն Դիալոգը գործընկերների միջոցով ապահովել է իր հաճախորդների կողմից իրավաբանական ծառայությունների ստացումը Ֆրանսիայում, Մեծ Բրիտանիայում, Իսպանիայում, ԱՄՆ-ի մի շարք նահանգներում և  բազմաթիվ այլ երկրներում։
Կոնցեռն Դիալոգը TAGLaw-ին անդամակցող առաջին և միակ ընկերությունն է տարածաշրջանում։ Կոնցեռն Դիալոգը TAGLaw -ին անդամակցում է 15 տարի։

From Investment Incentives to AI in Law: Concern Dialog at TAG Alliances 2025 EMEA Regional Meeting in Cyprus
17/06/2025
Concern Dialog law firm՛s partners Aram Orbelyan, Narine Beglaryan, Artur Hovhannisyan and Lilit Karapetyan attended the TAG Alliances 2025 EMEA Regional Meeting in Cyprus, a significant event aimed at enhancing professional collaboration. The TAG Alliances 2025 EMEA Regional Meeting brought together the world's leading legal and accounting firms
The discussion included a detailed presentation of Cyprus's business environment, the incentives for investment and doing business, including tax and other benefits provided to film production ("Olivewood"), opportunities for intellectual property management (IP Box), tax advantages related to the application of transportation, and more.
Special attention was also given to the application of artificial intelligence and the opportunities it offers in the legal profession.
The meeting also covered global and regional developments and new opportunities, as well as options for cooperation.
Since joining TAG Alliances in 2009, Concern Dialog has successfully extended its legal services across various countries, including France, UK, Spain, and the USA, thanks to partnerships within the network.
Concern Dialog is the first and the only TAGLaw member company in the region. Concern Dialog is the member company of TAGLaw 15 years.