Կոնցեռն Դիալոգի ավագ գործընկեր Արթուր Հովհաննիսյանը մասնակցել է TAG Alliances-ի միջազգային համաժողովին
30/10/2025
Բեռլինում կայացած համաժողովը համախմբել էր աշխարհի տարբեր երկրների առաջատար իրավաբանական և խորհրդատվական ընկերությունների ներկայացուցիչների՝ քննարկելու համաշխարհային փոփոխությունների ազդեցությունը մասնագիտական ծառայությունների ոլորտի վրա։
Քննարկումների շրջանակում անդրադարձ կատարվեց գլոբալ աշխարհակարգի նոր իրողություններին, մասնագիտական ռիսկերին և հնարավորություններին, արհեստական բանականության կիրառմանը իրավաբանական և ֆինանսական ծառայություններում, մտավոր սեփականության պաշտպանությանն ու միջազգային իրավական գործառույթների սահմանափակումների հաղթահարման փորձին։
TAGLaw համաշխարհային դաշինքին անդամակցում են բացառապես հեղինակավոր, բարձր պրոֆեսիոնալ արժեքներով առաջնորդվող ընկերություններ։ Կոնցեռն Դիալոգը տարածաշրջանում TAGLaw-ի առաջին և միակ անդամն է՝ 2010 թվականից։

Arthur Hovhannisyan, Senior Partner at Concern Dialog, participated in the TAG Alliances International Conference held in Berlin.
30/10/2025
The conference brought together representatives from leading law and consulting firms around the world to discuss the impact of global developments on the professional services sector.
Discussions covered new realities of the global landscape, professional risks and opportunities, the use of artificial intelligence in legal and financial services, intellectual property protection, and experiences in overcoming challenges in international legal operations.
TAGLaw is a global alliance composed exclusively of reputable firms guided by high professional standards. Concern Dialog has been the first and only TAGLaw member in the region since 2010.