Մարկետինգի և հաղորդակցությունների տնօրեն
Նրա գործունեությունը ներառում է կազմակերպության բրենդի զարգացման ռազմավարությունների մշակումը, արտաքին և ներքին հաղորդակցության համակարգման ապահովումը, ինչպես նաև հանրային հարաբերությունների, թվային հաղորդակցությունների, միջոցառումների կազմակերպման և մեդիա համագործակցությունների համակարգումը։
Ունենալով երկարամյա փորձ ռազմավարական հաղորդակցությունների ոլորտում՝ նա արդյունավետ համադրում է դասական PR-ի, բովանդակային մարկետինգի և թվային գործիքների համատեղ կիրառումը իրավաբանական մարկետինգի բարձր ստանդարտների ապահովման համար։
Նախկինում Անուշ Մարտիրոսյանը ղեկավարել է հաղորդակցությունների և մարկետինգի բաժիններ մի շարք խոշոր կազմակերպություններում:
Բացի պրակտիկ աշխատանքից նա նաև դասավանդում է ԵՊՀ-ում, ունի գիտական աստիճան և ակտիվ մասնակցություն է ունենում մասնագիտական միջոցառումների, սեմինարների և դասընթացների կազմակերպմանը՝ թե՛ Հայաստանում, թե՛ արտերկրում։

Anush Martirosyan leads the Marketing and Communications direction at the Company.
Her work includes developing the organization's brand strategy, coordinating both external and internal communications, as well as managing public relations, digital communications, event organization, and media partnerships.
With extensive experience in strategic communications, she effectively combines classical PR, content marketing, and digital tools to ensure the highest standards of legal marketing.
Previously, Anush Martirosyan headed communications and marketing departments in several major organizations, including the Hayastan All-Armenian Fund and Nairi Insurance Company.
In addition to her professional work, she also teaches at Yerevan State University, holds an academic degree, and actively participates in organizing professional events, seminars, and trainings both in Armenia and internationally.