TAGLaw համաշխարհային դաշինքը ճանաչվել է որպես «էլիտար»
Chambers & Partners միջազգային հեղինակավոր վարկանշային դասակարգման սանդղակում TAGLaw-ն, որին «Կոնցեռն-Դիալոգ» փաստաբանական գրասենյակն անդամակցում է 2010թ.-ից, ճանաչվել է որպես աշխարհի լավագույն իրավաբանական դաշինքներից մեկը:
2015թ. մարտին TAGLaw® անկախ իրավաբանական ընկերությունների համաշխարհային դաշինքը, որին «Կոնցեռն-Դիալոգ» փաստաբանական գրասենյակն անդամակցում է 2010թ.-ից, Chambers & Partners միջազգային վարկանշային հեղինակավոր վարկանշային դասակարգման սանդղակում գնահատվեց որպես «էլիտար» իրավաբանական դաշինք: Այս գնահատականը հրապարակվել է Chambers & Partners-ի 2015 թվականի ամենամյա Global վարկանշային ուղեցույցում:
Որպես TAGLaw-ի անկախ անդամ՝ «Կոնցեռն-Դիալոգ» փաստաբանական գրասենյակն իր հաճախորդներին տրամադրում է բարձրակարգ իրավաբանական, հաշվապահական և ֆինանասական ներկայացուցչության հնարավորություն աշխարհի գրեթե բոլոր երկրներում:
Chambers & Partners միջազգային վարկանշային սանդղակի գնահատականները հիմնված են TAGLaw-ի անկախ անդամ իրավաբանական ընկերությունների և նրանց կողմից Հաճախորդներին մատուցված ծառայությունների որակի վրա: Որակական հատկանիշներից բացի Chambers & Partners-ը հաշվի է առնում նաև իրավաբանական դաշինքի համաշխարհային հասանելիությունը: TAGLaw-ն ընդգրկում է 155 անկախ անդամ-ընկերություններ, որոնք համալրված են 87 տարբեր երկրների 328 գրասենյակներում աշխատող 9400 իրավաբաններով: Այս որակական և քանակական հատկանիշները TAGLaw-ին դասում են աշխարհի չորս ամենաընդգրկուն իրավաբանական դաշինքների շարքը:
Chambers & Parners-ը իրավաբանական ընկերությունների ու իրավաբանների դասակարգումներ է հրապարակում 1990 թվականից, ինչը միջազգային ներքին խորհրդատվության կարևոր ռեսուրս է: Chambers & Parners-ի ուղեցույցները ներկայումս ընդգրկում են աշխարհի 185 իրավական համակարգեր:
«Մենք շատ զգացված ենք Chambers & Parners-ի կողմից ճանաչվել որպես աշխարհի քիչ ‘Էլիտար’ իրավաբանական դաշինքներից մեկը», ասաց TAGLaw-ի և TAG Alliances-ի նախագահ Ռոբերտ Սատտինը: «Սա աշխարհում սփռված մեր անդամ ընկերությունների որակի հավաստագիրն է: Երբ դու TAGLaw-ի 155 անդամ ընկերություններին միավորում ես TIAG-ի և TAG-SP-ի լավագույն հաշվապահական ընկերությունների հետ, քո բազմակողմանի ուժեղությունը դառնում է անզուգական»:

Concern-Dialog’s Legal Alliance Recognized as “Elite” in International Rankings
Concern-Dialog law firm’s international alliance, TAGLaw®, was recently ranked by Chambers & Partners as an “Elite” legal alliance in the publication’s annual Global rankings guide. As an independent member of TAGLaw, Concern-Dialog can provide its clients with access to high quality legal, accounting and financial representation around the world.
The Chambers & Partners’ rankings are based in part on the quality of TAGLaw’s independent law firm members and the service the firms provide to their clients. In addition to quality, Chambers & Partners considers the global reach of a legal alliance. TAGLaw’s international footprint encompasses 155 independent member firms that employ over 9,400 lawyers located in 328 offices throughout 87 countries. These metrics make TAGLaw one of the four largest law firm alliances in the world.
Chambers & Partners Guides have been ranking law firms and lawyers since 1990 and serve as an important resource for international in-house counsel. The guides now cover 185 jurisdictions throughout the world.
“We are very pleased at the recognition by Chambers and Partners as one of the world’s few ‘Elite’ legal alliances,” said Robert Sattin, President of TAGLaw and the TAG Alliances. “It is a testament to the quality of our firms throughout the world. When you combine 155 law firm members in TAGLaw with the affiliation of top accounting firms and services providers in TIAG and TAG-SP, our multidisciplinary strength is unparalleled.”