Legal 500֊ի բարձր գնահատականին է արժանացել «Կոնցեռն Դիալոգ» փաստաբանական ընկերությունը
«Կոնցեռն Դիալոգ» փաստաբանական ընկերությունը, ինչպես ընկերության տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանը, ավագ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանն , գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը, փաստաբան Հովհաննես Խուդոյանը որպես առաջատարներ արժանացել են The Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2019 թվականի վարկանիշավորման առաջին աստիճանի գնահատականին՝ «պրոֆեսիոնալիզմի, փորձառության և վերլուծական հմտությունների համար»:
The Legal 500 Europe, Middle East and Africa֊ն անկախ ուղեցույցը  ավելի քան երեսուն տարիների գործունեության ընթացքում վարկանիշավորել է  աշխարհում ճանաչված կազմակերպությունների և իրավաբանների։
Legal 500֊ը միակ ուղեցույցն է, որ իրապես սպասարկում է կորպորատիվ խորհրդատվության կարիքները, առաջարկում է տվյալ ոլորտի լավագույն մասնագետներին և ոչ պարզապես գործընկերների ցուցակ: Ամեն տարի կատարվող ուսումնասիրությունների և աշխարհի ավելի քան 300,000 կորպորատիվ հաճախորդների հետ անցկացված հարցազրույցների արդյունքում են ձևավորվում վարկանիշային գնահատականները՝ հիմք ընդունելով ուսումնասիրվող ընկերությունների և իրավաբանների բարձր մասնագիտական հմտությունները, փորձառությունն ու հարցումներին մասնակցած հաճախորդների գնահատականները։

Concern Dialog law firm was awarded a high appreciation by Legal 500
Concern Dialog law firm as well as Company Director Sedrak Asatryan, Senior Partner, Advocate Aram Orbelyan, Partner Narine Beglaryan and Advocate Hovhannes Khudoyan were ranked first as leaders in the Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2019 ranking for “professionalism, experience and analytical skills. ”
Throughout its activity of over 30 years, the Legal 500 Europe, Middle East and Africa Independent Guide has rated world-renowned organizations and lawyers.
The Legal 500 is the only guide that truly serves the needs of corporate consulting, offers the best professionals in the field and not only a list of partners. The annual surveys and interviews with more than 300,000 corporate clients around the world result in ratings based on the professional skills and experience of companies and lawyers and feedback of surveyed customers.