«Կոնցեռն Դիալոգ»-ի փաստաբանները հերթական անգամ մասնակցեցին «TAGLaw» միջազգային կազմակերպության համաժողովին
Մայիսի 8-10-ը Լոնդոնում անցկացվում էր «TAGLaw» անկախ իրավաբանական ընկերությունների միջազգային դաշինքի համաժողովը, որին մասնակցում էին «Կոնցեռն Դիալոգ» փաստաբանական ընկերության տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանը և ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը։
Համաժողովին մասնակցում էին դաշինքի անդամ ավելի քան 100 երկրից ներկայացուցիչներ՝ քննարկելու փաստաբանության ոլորտում վերջին զարգացումներին, հնարավոր մարտահրավերներին առնչվող հարցեր։
«Կոնցեռն Դիալոգ»-ը TAGLaw-ին անդամակցում է 2010 թվականից և պարբերաբար մասնակցում է  այս դաշինքի կազմակերպած ամենամյա համաջողովներին։
«TAGLaw»-ի անդամներն ընտրվում են իրենց մասնագիտական կարողությունների, հաճախորդներին սպասարկելու բարձր որակի, իրավական հանրության շրջանում հեղինակության, ինչպես նաև դաշինքի այլ անդամների երաշխավորագրերի հիման վրա: Ծառայությունների լավագույն որակ ապահովելու համար TAGLaw-ի անդամները, այդ թվում՝  «Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերությունը, կիրառում են համընդհանուր չափանիշներ, ներառյալ՝ գերազանց, ժամանակային և արդյունավետ իրավաբանական ծառայությունների մատուցում։
Քսանամյա այս կազմակերպությունն ունի ավելի քան 580 անդամ 100-ից ավելի երկրներից: «Կոնցեռն Դիալոգի»֊ի    շուրջ տասնամյա անդամակցությունը TAGLaw-ին նպասել է  նոր գործընկերների ձեռքբերման, միջազգային ասպարեզում հայտնի փաստաբանական ընկերությունների լավագույն փորձին ծանոթանալու հարցում, ինչի շնորհիվ էլ հաճախորդներին միջազգային համընդհանուր չափանիշներով իրավաբանական աջակցություն և ծառայություն է մատուցվում ոչ միայն Հայաստանում, այլ նաև Հայաստանից դուրս։

On May 8-10, London hosted the Conference of TAGLaw International Alliance of Independent Law Firms attended by Concern Dialog law firm Director Sedrak Asatryan and Senior Partner Aram Orbelyan.
The conference brought together representatives from over 100 Alliance member states to discuss the recent developments in advocacy and possible challenges.
Concern Dialog has been a member of TAGLaw since 2010 and has regularly attended the annual conferences held by the Alliance.
The TAGLaw members are selected based on their professional abilities, high quality of customer service, reputation within the legal community and recommendations of other members of the Alliance. To ensure the best quality services, TAGLaw members, including Concern Dialog, apply universal standards, including excellent, timely and effective legal services.
This 20-year-old organization has more than 580 members from over 100 countries. Around ten years of Concern Dialogue membership to TAGLaw has helped it to gain new partners and get to know the best experience of internationally recognized law firms and thanks to this can provide its clients with legal support and services by universal international standards not only in Armenia but also abroad.