Կոնցեռն Դիալոգը The Legal 500 Europe, Middle East and Africa դասակարգմամբ երկրորդ վարկանիշային խմբում է
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը բարելավել է դիրքը Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA) 2017 թ. վարկանիշային աղյուսակում՝ վարկանշավորվելով երկրորդ խմբում։
Ըստ The Legal 500 ուղեցույցի՝ Կոնցեռն Դիալոգը Հայաստանի խոշորագույն իրավաբանական ընկերություններից է, որը բարձրակարգ ծառայություններ է մատուցում ինչպես անհատ, այնպես էլ կորպորատիվ հաճախորդներին ոչ միայն Հայաստանում, այլև դրա սահմաններից դուրս։
Ընկերությունը մշտապես ձգտում է ինքնազարգացման ու աշխատանքի արդյունավետության բարձրացման, պահպանելով ավանդական մոտեցումները՝ մեծ տեղ է տալիս նաև նորարարությանն ու ՏՏ լուծումների կիրառմանը։
Ընկերության կառավարիչ գործընկեր Սեդրակ Ասատրյանը, ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը, գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը և գործընկեր Ժաննա Սիմոնյանը ևս գնահատվել են արհեստավարժության և մասնագիտական բարձր որակների համար։

Concern Dialog law-firm ranks second in the Legal 500 Europe, Middle East and Africa
Concern Dialog law-firm has ranked second, improving its position in 2017 Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA) ranking.
According to the Legal 500 guide Concern Dialog is one of the largest Armenian law-firms which provides high-profile services both to individual and corporate clients not only in Armenia but also outside its territory.
The firm is constantly striving for self-development and work efficiency improvement, maintaining traditional approaches, giving great importance to innovation and the use of IT solutions.
Managing partner of the firm Sedrak Asatryan, Senior partner Aram Orbelyan, Partner Narine Beglaryan and Partner Zhanna Simonyan have also been ranked for skilfulness and high professional qualities.