Կոնցեռն Դիալոգը Chambers & Partners միջազգային հանրահայտ կազմակերպության Chambers Europe ուղեցույցի առաջին վարկանիշային խմբում է
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը, որը նախորդ տարի Chambers Europe ուղեցույցում ներառվել էր առաջատար իրավաբանական ընկերությունների երկրորդ վարկանիշային խմբում, այս տարի բարելավել է դիրքերը՝ ընդգրկվելով արդեն առաջին խմբում։
Chambers & Partners կազմակերպության ուսումնասիրությունները փաստել են՝ Կոնցեռն Դիալոգը Հայաստանում մեծ հեղինակություն ունեցող ընկերություն է, որը ներկայացնում է իր հաճախորդների շահերը թե՛ դատական ատյաններում, թե՛ արբիտրաժում։ Հաճախորդների շրջանում անցկացրած հարցումները պարզել են, որ Կոնցեռն Դիալոգի հաճախորդները կարևորում են հատկապես թիմի օպերատիվությունը և ծառայությունների գերազանց որակը. «Իրավաբանական ծառայությունները օպերատիվ են մատուցվում: Դրական է ոչ միայն ծրագրերի ու գործերի արդյունքը, այլև՝ թիմի վերաբերմունքը։ Նրանք գործը վարում են ոչ թե մակերեսորեն, այլ փորձում են նախ հասկանալ խնդրի խորությունը և նախանշել լուծումները»։
Chambers Europe-ի՝ անհատապես վարկանիշավորված իրավաբանների թվում են նաև Կոնցեռն Դիալոգի տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանը և ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը։
Սեդրակ Ասատրյանը գնահատվել է որպես բազմափորձ ու բանիմաց իրավաբան, իսկ Արամ Օրբելյանի մասին մասնավորապես նշվել է․ «Արամ Օրբելյանն իր պատվավոր տեղն է զբաղեցնում հայկական իրավաբանական համակարգում»:

Concern-Dialog is in the first ranking group of Chambers Europe Guide of famous international organization Chambers & Partners
Concern-Dialog law firm which last year was included in the second ranking group of leading law firms in the Chambers Europe Guide, has improved its position this year, being included in the first group.
Studies by Chambers & Partners organisation evidenced that Concern-Dialog is a reputable firm in Armenia that represents the interests of its clients both in judicial instances and courts of arbitration. Inquiries made among the clients revealed that clients of Concern-Dialog law firm highlight especially the efficiency of the team and the excellent quality of customer service. “Legal services are efficiently delivered. Not only the result of the programs and cases but also the team’s attitude is positive. They do not conduct the case superficially, but first try to understand the seriousness of the problem and to outline the solutions.”
Director of Concern-Dialog Sedrak Asatryan and Senior Partner Aram Orbelyan were among the individually ranked advocates of Chambers Europe.
Sedrak Asatryan was evaluated as a highly experienced and skilful advocate and about Aram Orbelyan it was particularly mentioned that “Aram Orbelyan occupies his honourable place in the Armenian legal system”.