Կոնցեռն Դիալոգը Chambers Europe 2021-ի վարկանիշային առաջին խմբում է
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը ևս մեկ անգամ բարձր վարկանիշավորման է արժանացել Chambers and Partners միջազգային հեղինակավոր կազմակերպության Chambers Europe 2021 ուղեցույցում և միակն է հայաստանյան առաջատար իրավաբանական ընկերություններից, որն ընդգրկվել է վարկանիշային առաջին խմբում։
Chambers and Partners-ը բարձր է գնահատել Կոնցեռն Դիալոգին որպես ընկերություն, որը տրամադրում է բարձրակարգ իրավաբանական խորհրդատվություն աշխատանքային, հարկային, մրցակցության, կորպորատիվ իրավունքի վերաբերյալ և ճանաչված է դատական վեճերի լուծման հմուտ փորձառությամբ` իրականացնելով արբիտրաժային, վարչական և քրեական գործերով ներկայացուցչություն։
Վարկանիշային ամենաբարձր գնահատականի են արժանացել նաև Կոնցեռն Դիալոգի կառավարիչ գործընկեր, փաստաբան Սեդրակ Ասատրյանը և ավագ գործընկեր, փաստաբան Արամ Օրբելյանը։
Ինչպես և Chambers Global-ում, Սեդրակ Ասատրյանն ընդգրկվել է «Ականավոր մասնագետներ» (Eminent Practitioners) վարկանիշային խմբում՝ որպես երկարամյա փորձառությամբ բանիմաց իրավաբան, հայտնի մասնավորապես անշարժ գույքի և աշխատանքային իրավունքի ոլորտներում  տրամադրվող բարձրակարգ խորհրդատվությամբ։
Արամ Օրբելյանը միակ իրավաբանն է Հայաստանից, ով Chambers Europe 2021-ի առաջին վարկանիշային խմբում է։ Օրբելյանը բնորոշվում է որպես հմուտ իրավաբան, ով ներկայացրել է վստահորդների շահերը շատ հնչեղ դատական գործերում և մեծ հեղինակություն է ձեռք բերել՝ որպես միջազգային արբիտրաժի ոլորտի մասնագետ։ Քրեական իրավունքի գիտակ է։ Կարևոր հատկանիշներն են բծախնդրությունը աշխատանքում և մանրուքների նկատմամբ ուշադիր լինելը։

Concern Dialog is in the first ranking group of Chambers Europe 2021
Concern Dialog law-firm was again highly acclaimed in 2021 Chambers Europe Guide of the world-famous Chambers and Partners organisation and is the only Armenian leading law-firms to be included in the first rating group.
Chambers and Partners highly assessed Concern Dialog as a firm providing high-quality legal counselling on labour, tax, competition, corporate law and is known for its expert experience in resolving legal disputes advocating in arbitration, administrative and criminal cases.
Managing Partner of Concern Dialog, attorney Sedrak Asatryan and Senior Partner, attorney Aram Orbelyan received the highest rating.
Moreover, in Chambers Global Sedrak Asatryan was included in “Eminent Practitioners” rating group as a skilful attorney with extensive experience, famous particularly by high-quality consultancy in the field of immovable property and labour law.
Aram Orbelyan is the only lawyer from Armenia to be involved in the first rating group of Chambers Europe 2021. Orbelyan is characterised as a skilful lawyer who advocated the clients’ interests in very vibrant court cases and enjoyed great reputation as a specialist in the field of international arbitration. He is expert in the criminal law.  The important features are meticulousness at work and attentiveness to details.
Chambers & Partners is a world-famous organisation founded in 1969 in England.  Since 1990 the firm has been rating the best lawyers and law-firms in more than 190 countries of the world.  The assessments are based on the opinion compiled as a result of detailed professional studies by a team of more than 200 researchers and editors.