Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը The Legal 500-ի առաջին վարկանիշային խմբում է
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը այս տարի բարելավել է դիրքերը The Legal 500-ի վարկանիշային աղյուսակում՝ տեղ զբաղեցնելով լավագույն իրավաբանական ընկերությունների առաջին խմբում։
The Legal 500-ի կողմից գնահատվել է Կոնցեռն Դիալոգի թիմի բարձր պրոֆեսիոնալիզմը հաճախորդների հետ աշխատանքում, նրանց հետ փոխհամագործակցելու հմտությունն ու պրոակտիվ մոտեցումը։ Առանձնացվել է մասնավորապես ժամկետանց վարկերի ու պարտքերի հավաքագրման ծառայությունը որպես ընկերության ակտիվ գործունեության մաս։ Նշվել է, որ ընկերությունը փորձառու է անվճարունակությանը, դատավարությանը և արբիտրաժին վերաբերող հարցերում։ Ըստ The Legal 500-ի՝ ընկերության վերջին նշանակալի գործերից է հանքարդյունաբերական ընկերություններից մեկի շահերի պաշտպանությունը հարկերի հետ կապված վեճի ընթացքում։
Ընկերության ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը գնահատվել է հաղորդակցման և բանակցելու գերազանց հմտությունների համար։ Որպես առաջատար իրավաբաններ հիշատակվել են Նարինե Բեգլարյան և Ռուստամ Բադասյանը, ովքեր ձեռք են բերել գործընկերոջ կարգավիճակ Կոնցեռն Դիալոգում։

Concern Dialog law-firm ranks first in the Legal 500
This year Concern-Dialog law-firm improved its positions in the Legal 500 ranking list, being included in the first group of the best law-firms.
The Legal 500 praised Concern Dialog team’s high professionalism in working with the clients, the skill of cooperating with them and the proactive approach. In particular, the overdue loans and debt collection services were singled out as a part of the firm’s dynamic activity. The firm was mentioned to be experienced in insolvency, litigation and arbitration issues. According to the Legal 500 one of the latest significant cases of the firm is advocation of the interests of one of the mining companies during a tax dispute.
Senior partner of the firm Aram Orbelyan was praised for his excellent communication and negotiation skills. Narine Beglaryan and Rustam Badasayan who achieved the status of a partner in Concern Dialog were mentioned as leading lawyers.