Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը ներառվել է IFLR1000 Women Leaders 2021 - Europe, Middle East and Africa ուղեցույցում
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակի գործընկեր Նարինե Բեգլարյանը ներառվել է IFLR1000 Women Leaders 2021 - Europe, Middle East and Africa ուղեցույցում։ IFLR1000 Women Leaders-ը վարկանիշավորում է ֆինանսական և կորպորատիվ իրավունքի ոլորտում գործող ամենաճանաչված կին իրավաբաններին ամբողջ աշխարհում։ Ուղեցույցի բնորոշմամբ՝ «իրավաբանների այս էլիտար խմբում» այն կանայք են, որոնք բարձր հեղինակություն են վայելում իրենց իրավաբանական շուկայում և բարդ գործեր վարելու մեծ փորձառություն ունեն։
Ոլորտի կին առաջնորդներին ընտրելու համար Հոնկոնգում, Լոնդոնում, Նյու Յորքում և Սոֆիայում գործող հետազոտական թիմերը վերլուծում են հազարավոր ուսումնասիրությունների արդյունքները, հարցազրույցներ են անցկացնում փաստաբանական գրասենյակների գործընկերների հետ և հարցումներ իրականացնում տասնյակ հազարավոր հաճախորդների շրջանում։
IFLR1000 Women Leaders-ը IFLR1000-ի հավելվածն է։ Վերջինս ֆինանսական և կորպորատիվ իրավունքի ոլորտի խոշորագույն ընկերությունների և իրավաբանների ուղեցույց է, որը իրավական ոլորտի ուսումնասիրություններ է իրականացնում սկսած 1990 թ.։ Այն միակ միջազգային ուղեցույցն է, որի վարկանիշավորումը իրականացվում է իրավաբանների և իրավաբանական ընկերությունների՝ ֆինանսական և կորպորատիվ գործարքների իրավաբանական ուղեկցման գնահատման հիման վրա։

Partner of Concern-Dialog Narine Beglaryan was included in the IFLR1000 Women Leaders 2021 - Europe, Middle East and Africa Guide
Partner of Concern-Dialog law firm Narine Beglaryan was included in IFLR1000 Women Leaders 2021 - Europe, Middle East and Africa Guide.  IFLR1000 Women Leaders ranks the most famous women attorneys in the sector of financial and corporate law around the world. As the Guide characterises “this elite group of attorneys” includes the women who enjoy high reputation in their legal market and have great experience in advocating complicated cases.
To choose the women leaders of the sector research teams operating in Hong Kong, London, New York and Sofia analyse results of thousands of studies, interview partners of law firms and conduct surveys among tens of thousands of clients.
IFLR1000 Women Leaders is the Annex to IFLR1000. The latter is a Guideline for the largest firms and attorneys in the sector of financial and corporate law which has been studying the legal sector since 1990.  This is the only international guide the ranking whereof is carried out on the basis of the assessment of the legal counselling of financial and corporate transactions by the attorneys and law firms.
The research is conducted in the following areas: financial and banking sector, capital markets, corporate law and M&A, private capital, project development, project financing, reorganisation and insolvency.