Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը կրկին Chambers Europe ուղեցույցի երկրորդ վարկանիշային խմբում է
Կոնցեռն Դիալոգ փաստաբանական գրասենյակը Chambers&Partners կազմակերպության կողմից այս տարի ևս ճանաչվել է հայկական իրավաբանական շուկայի առաջատարներից՝ ընդգրկվելով Chambers Europe վարկանիշային ուղեցույցի երկրորդ խմբում։
Կրկին բարձր վարկանիշային գնահատման են արժանացել ընկերության տնօրեն Սեդրակ Ասատրյանը և ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը՝ ներառվելով լավագույն իրավաբանների համապատասխանաբար երկրորդ և առաջին խմբերում։
Chambers Europe-ը Սեդրակ Ասատրյանին գնահատել է որպես հմուտ փաստաբանի, որը բարձրակարգ խորհրդատվություն է տրամադրում մասնավորապես առևտրային գործերի ոլորտում՝ առանձնանալով արագ գործելաոճով։
Կոնցեռն Դիալոգի ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանն, ըստ Chambers Europe-ի, աչքի է ընկնում վեճերի լուծման գործում ցուցաբերած հիմնավոր գիտելիքով և մասնագիտական հմտություններով, ինչպես նաև՝ հաճախորդամետ մոտեցմամբ։

Concern-Dialog law firm is again in the second ranking group of Chambers Europe Guide
This year again Chambers&Partners organisation recognised Concern-Dialog law firm as one of the leading firms in the Armenian market including it in the second group of Chambers Europe ranking guide.
Director of the firm Sedrak Asatryan and Senior Partner Aram Orbelyan were again highly appraised being included in the second and first ranking groups of the leading advocates, respectively.
Chambers Europe evaluated Sedrak Asatryan as a skilful advocate who provides high-quality advising particularly in the field of commercial affairs standing out for fast working style.
Chambers Europe report that Senior Partner of Concern-Dialog Aram Orbelyan stands out for thorough knowledge and professional skills in resolving disputes, at the same time for a client centred approach.