Ն.Բեգլարյան և Ա.Օրբելյան. Քննարկում ֆինանսական ոլորտի օրենսդրության խնդիրների վերաբերյալ
2015թ. մայիսի 22-ին «Կոնցեռն-Դիալոգ» փաստաբանական գրասենյակի ավագ գործընկեր Արամ Օրբելյանը և ավագ իրավաբան Նարինե Բեգլարյանը մասնակցեցին ՀՀ Կենտրոնական Բանկի կողմից կազմակերպված ֆինանսական ոլորտի օրենսդրության խնդիրների վերաբերյալ իրավաբանական գրասենյակների հետ քննարկմանը:
Հանդիպման ընթացքում Հայաստանի իրավաբանական գրասենյակների ներկայացուցիչները քննարկեցին օրենսդրությունում առկա խնդիրները և ներկայացրեցին առաջարկներ, մասնավորապես պատշաճ ծանուցման ինստիտուտի վերափոխման, արբիտրաժային ինստիտուի կատարելագործման, սնանկության մասով օրենսդրական բացերի հաղթահարման  և այլ հարցերի առնչությամբ:

N. Beglaryan and A. Orbelyan discussing the problems of financial sector legislation
May 22, 2015, Aram Orbelyan, Senior partner and Narine Beglaryan, Senior  lawyer of "Concern-Dialog" law firm, participated in a discussion of issues related to the financial sector legislation. The discussion was organized by the Central Bank of Armenia for the representatives of law firms.
During the meeting, the representatives of Armenian law firms discussed the problematic issues of the current legislation. They proposed series of improvements, particularly certain ammendments to the concept of proper notice, improvement of arbitration institute, filling in the gaps in bankruptcy legislation, and other issues.